Üniversite İçin Kombin Önerileri

tarafından
12
Üniversite İçin Kombin Önerileri

Belki üniversiteye yeni başlıyorsunuz, belki de bu son seneniz! Ama biliyoruz, yine de “okula giderken ne giyeceğim ben?” derdiniz var. Bu yazıda kombin önerilerini hem sonbahar mevsimine uygun hem de üniversite için fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Bir kot, bir tişört!

Havalar soğumadan tişörtlerinizi giyin diyoruz. Eylül, ekim derken çat diye kış geliveriyor! Minimalizin her geçen sene popülerliğinin artması, sade giyinmeyi sevenlerin işine yarıyor. Bir tane tek renk tişört altına da bir kot, tamamdır! Oversize sıfır yaka beyaz tişört, altına mom Jean ve ayakkabı olarak da Converse ya da Vans. İşte hem sportifsiniz hem de cool! Sırt çantası olarak da Kanken’in ya da Vans’ın çantalarını tercih edebilirsiniz.

Biraz resmiyet katalım diyenlere…

Artık bir yetişkin olduğunuzu ispat edercesine bir giyim tarzınız varsa, sportif kıyafetlerden uzak duruyorsanız ekoselerin gücünden yararlanabilirsiniz. Ekose desenli kumaş pantolonlar, ekose desenli etekler ve yine ekose desenli ceketler çok moda! Dilerseniz ceket & pantolon ya da ceket & etek takım halinde giyin, dilerseniz tek bir parçayı diğer kıyafetlerinizle kombin yapın. Her türlü şık görüneceğinizden eminiz! Ceket için oversize blazer ceketleri seçerseniz daha trend görüneceğinizi de unutmayın!

Minimalizm aşkına!

Minimal parçalara karşı koyamıyorsanız sizin için muhteşem bir kombin önerimiz var! Dilediğiniz gri tonunda bir kumaş pantolon, üstüne de v yaka ince bir triko. Altın renginde ince zincirli bir kolye ve bileğinize de altın rengi sade bir saat, işte tamamdır! Çok sade ve çok şık! Bu güzel kombinin altına hangi ayakkabıyı giyeyim diye düşünüyorsanız, yine minimal davranın ve dümdüz beyaz spor ayakkabılarınızı giyin. İşte derse gitmek için yeterince hoş görünüyorsunuz!

Ama ben biraz süslüyümdür derseniz…

Çiçek desenli etekler ve pantolonlar! Kesinlikle çok ciciler! Kıyafetinizin çiçek desenli olması ve pastel tonlar içermesi sizi daha “cicili biçili” kılar. Hemen bu tarza göre de bir kombin biçelim: çiçek desenli bir pijama pantolonun üstüne, pantolonun içerisinde barındırdığı renklerde bir tişört giyin. Üstüne de bir kot ceket! Halka küpeler ile kendinize biraz daha süs verebilir, hatta kolye ve bileklik ile bu süsü arttırabilirsiniz.