Kuru Dallar İle Yapılan Dekoratif Ev Eşyaları

tarafından
14
Kuru Dallar İle Yapılan Dekoratif Ev Eşyaları

Muhteşem geçen o cıvıl cıvıl yaz aylarından sonra gelen sonbahar. Ne kadar kötü olabilir? Zevkine her zaman güvenilen bayanlar o kahverengi ve soğuğa çalan sonbahar günlerini muhteşem bir fırsata dönüştürebilir. İşte küçük dokunuşlar ile kuru dallardan oluşturulan de  koratif ürünler.

1. Kapı Süsü

Yetenek ve maharetlerinizi evinizi dışarıdan süslemeye başlayarak gösterebilirsiniz. Bu soğuk günlerde evinize gelen misafirlerinize sıcak ve huzurlu bir merhaba deyin. Artık kapınızı çalan herkes sizin ne kadar zevk sahibi ve yetenekli olduğunuzu bilecek.

2. Dekoratif Vazo

Küçük dokunuşlar ve ince detaylar kaliteyi ve görselliği öne çıkaran en önemli unsurlardan biridir. İşte size küçük ama etkili, kokusu ile olmasa da görüntüsü ile evinizin havasını değiştirecek dekoratif bir eşya. Yapımı oldukça basit ve kesinlikle etkili.

3. Duvar Süsü

Artık salonunuzun duvarında asılı olan demode saatinizi rafa kaldırabilirsiniz. Evinizi yeni sanat eseriniz ile tanıştırın. Kuru bir dal ile neler yapılabileceğini herkese gösterin. Kadın zekasının ulaşılamaz boyutları ile eşinizi bir kez daha şaşırtabilirsiniz.