Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

tarafından
14
Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

Kadınları mutlu etmeninin yolları son derece basittir. Bu konuda zorluk çekenlere vereceğimiz tavsiyeleri, püf noktaları iyi bilmelisiniz. Hayatın düzeni karşılıklı kadın erkek ilişkileri üzerine kurulmuştur. Bu yüzden her iki cinsin de karşı tarafı en iyi şekilde anlaması gerekmektedir. Çünkü mutlu birliktelikler ancak bu şekilde sağlanmaktadır. Ancak erkekler genel olarak kadınları anlamadıklarından şikâyet etmekte ve kadınlar ne ister bilemediklerini söylemektedir.

Kadınlar Değerli Olduklarını Hissetmek İsterler

Kadınlar yaratılış neticesi ile çok daha duygusal olmaya meyillidirler. Kadınları mutlu etmenin yolu ise bu duyguları anlamak ve tatmin etmekten geçer. Duygularının anlaşıldığını hisseden kadın kendini değerli hisseder. Bu yüzden onları anladığınızı hissettirin. Örnek vermek gerekirse o gün partnerinizi biraz hüzünlü gördü iseniz bu durumun farkında olduğunuzu ve onun hüznünün sizi de üzdüğünü söyleyin. Ya da kendini mutsuz hissediyorsa yapması gereken işlere ara verip biraz kendine zaman ayırmasını söyleyin. Bu tavır sevgiliyi mutlu etmenin yolları arasında önemli bir yer tutar.

Kadınlar Önemsenmek İsterler

Eğer niyetininiz hayatınızdaki kadını mutlu etmek ise bilmeniz gereken en önemli detay onu hayatınızın merkezine koymanız gerektiğidir. Eğer bunu yapamayacaksanız ilişkilerden uzak durmanız faydanıza olacaktır. Çünkü hiçbir kadın ikinci planda olmayı kabul etmez. Yine somut bir örnek ile açıklamamız gerekir ise yapacağınız bir planda mutlaka partneriniz ile bir işiniz olup olmadığını ya da onun bu plana onay verip vermediğini düşünmeniz gerekir. Başka bir örnek ile yapacağınız harcamalarda bile partnerinizi öncelikli görmeli ve ondan sonra karar vermelisiniz.

Kadınlar Omuzlarındaki Yüklerin Paylaşılmasını İsterler

Ülkemizde kadın olmanın son derece zor olduğun herkesçe malumdur. Pek çok kadın hem evine, çocukların bakmakta hem de işe gitmektedir. Erkekler ise bu iş bölümünde yalnızca işe gidip para kazanma kısmında yardımcı olmaktadırlar. Bu durum da kadının haddinden fazla yorulmasına neden olmaktadır. Eğer mutlu bir eş ya da sevgili istiyorsanız yapmanız gereken yüklerini hafifletmektir. Haftanın bir günü yemeği sizin yapmanız ya da çocukları sizin uyutmanız sizin uyutmanız partnerinizi mutlu etmek için son derece önemli adımlar olacaktır.

Sevgi, Sevgi, Sevgi

Başta da belirttiğimiz üzere kadınlar erkeklere göre çok daha duygusaldırlar. Bu yüzden de hep sevilmek isterler. Kadınları mutlu etmenin püf noktası onlara sevildiğini hissettirmekten geçer. Sabah öperek uyandırmak, gün içinde sevgi dolu mesajlar yazmak, ufak notlar bırakmak, minik hediyeler almak sizi çok yormaz ama kadınların aklını başından almaya yeter de artar bile. Bu yüzden mutlaka partnerinize onu çok sevdiğinizi hissettirmelisiniz.